e.l.f.Blemish Control Primer

Móda Odevy

Popis

Tento primer použite na premenu vašej tváre na bezchybné a hladké plátno. Naplnené kyselinou salicylovou, viatminom E a výťažkom z čajovníka, ktoré pomáhajú pri kontrole pleti a škvŕn pri príprave pokožky, takže make-up bude pokračovať rovnomerne s dlhotrvajúcim saténovým povrchom.

Pred nanášaním make-upu naneste na čistú pokožku. Používajte malé množstvo a rovnomerne rozotrite po celej tvári (vyhnite sa oblasti očí) pre hladký a bezchybný podklad. Používajte samostatne ako liečba alebo pod obľúbenú e.l.f. Základom!

© J.A. kozmetika

Prísady

Aktívne zložky: Kyselina salicylová 2%

Neaktívne prísady: voda (Aqua), hydrogenovaný polyizobutén, dimetikón, butylénglykol, etoxydiglykol, propylénglykol, kremičitan hlinitý horečnatý, cetearylalkohol, glycerylstearát, PEG-100 stearát, trietanolamín, polycrylamid, C13-14, lauroparín, Vetoparín, Vetoparín 7, / Hexadecénový kopolymér, tokoferylacetát (Ve), kyselina stearová, xantánová guma, oxid kremičitý, dvojsodná soľ EDTA, pantenol, extrakt z rozmarínu (tymián), extrakt z tymianu vulgaris (tymián), citrónový limet (čajový strom), citrónový limet (čajový strom) Extrakt z peelingu, fenoxyetanol, Caprylyl glykol